29.10.2017 toimunud mäkkejooksu ja krossijooksu

TULEMUSED


 

22.04.2017 toimunud MA kutsikate, noorkoerte ja veteranide võistluse
TULEMUSED

 

Kutsikate, noorkoerte ja veteranide võistlus 16.10.2016, tulemused

kutsikad

algajad

edasij

veteranid

 

 

10.04.16 MA kutsikate,noorkoerte ja veteranide võistluse tulemused

kutsikad Koera nimi Sündinud Omanik/Koerajuht Punktid
1 Limetka Deabei (Nena) 02.07.2015 Grete Tähiste 104
2 Maleficent Agador ( Karu) 11.08.15 Engely Kirch 100
3 Victoria 07.07.2015 Johanna Vilson 99
4 – 14 Margman Halexy 15.06.2015 Kadri Sageus 98
4 – 14 Fest Kiefer Eralda ( Rita ) 12.06.2015 Iriina Ivanova 97
4 – 14 Maleficent Artur ( Raffy ) 11.08.2015 Kristi Värv 97
4 – 14 Chess Sopretty Kayle Kara Goldelse (Kara) 26.07.2015 Pille Kurm 95
4 – 14 Pou 04.10.2015 Riina Pertens 94
4 – 14 Freya 05.09.2015 Imbi Tigasson 91
4 – 14 Devon 15/09/2015 Marleen Vissak 90
4 – 14 Irwlend Loopold ( Boston ) 05.10.2015 Triin Raud 84
4 – 14 Lana 16.10.2015 Janno Randrüüt 82
4 – 14 Etna Kopu Vilkas 13.07.15 Andres Kiive 81
4 – 14 Stay in Style Samurai 22.08.2015 Kadri Michels 79
algajad
1 Impala Essence Elisey (Lulu) 27.12.2014 Maarja Antov 104.5
2 Tomland Teckel Alonza 08.01.2015 Kätlyn Prank 104
3 Margman Halexy 15.06.2015 Kadri Sageus 103.5
4 -27 Yoko 22.02.2015 Marliis Eerits 102.5
4 -27 Victoria 07.07.2015 Maris Zernand-Vilson 102.5
4 -27 Born to Win Warrior Gaia 16.03.2015 Siret Vilba 102
4 -27 Star Light Son Nice Nelly (Emma) 11.01.2015 Alvar Vilu 101.5
4 -27 Rihanna 1,5 aastane Margus Mägi 101.5
4 -27 Mona 14.dets.2014 Viire Hints 101
4 -27 Xira 01.04.2015 Enlil Sonn 100.5
4 -27 Jack Jokker 12.04.2015 Marika Lausen 100
4 -27 Rafa 08.05.2015 Mairi Zopp 99.5
4 -27 Morgan 05.06.2015 Ülle Kais 99
4 -27 Zass Riina Ristsoo 99
4 -27 Margman Faya 22/02/2015 Marju Reisberg 98.5
4 -27 Star Light Son Naked Force ( Bobby ) 11.01.2015 Kristiina Toomann 98.5
4 -27 Bruno 10.04.2015 Heike Uusler 98.5
4 -27 I´m Terra Antyda Extra Belle 01.06.2015 Signe Soome 98
4 -27 Karolegotto Kappari 04.04.2015 Liis Loikmann 97.5
4 -27 Leek Demon Marendeila 18.01.2015 Marelle Papli 97.5
4 -27 Specled Best Nemo 23.04 2015 Anika Einmann 96.5
4 -27 Tri 30.01.15 Helena Trus 95
4 -27 Ramsi 30.04.2014 Helen Sarapuu 93
4 -27 Sofi 27.02.2013 Tiit Maalman 91
4 -27 Bella 10.04.2015 Lisanne Linamägi 91
4 -27 Port Fortis Amore Amore 01.04.2014 Helen Järveots 89.5
4 -27 Ridon Hennet Tuulest Viidud 12.04.2015 Ülle Kuriks 82.5
Edasijõud-nud
1 INXEST UXY-JASMIIN 31.05.2014 Rando Rämmeld 97
2 Miliisin Lurjuz Mc`Tudor 24.04.2014 Hanna-Maria Zeilanova 94
3 Tarmasty Francesca Agera(Francesca) 04.01.2013 Terje Peramets 92
4 – 10 Born To Win White Zeus 18.10.2013 Liivi Ley 88
4 – 10 SWEETIE-PIE QUEEN OF NEW ORLEANS 31.03.14. Merike Võsu 88
4 – 10 Monty 06.11.2014 Eva-Liisa Salin 85
4 – 10 Sally 13.03.2012 Marju Mölder 80
4 – 10 Puma Marion Mägi 76
4 – 10 Alfalex Key to Heart 12.04.2014 Tiia Pärn 69
4 – 10 Estrellest Frayete Flamme 27.12.2014 Rita Vellend 37
Veteranid
1 Melin Lee Dinryan Merell 08.01.2006 Marilin Janson 94
2 Estrellest Lucky 22.01.2006 Hele Järv 87
3 Estrellest D’ohitika 01.02.2007 Helen Järveots 83.5
4 Mona 16.10.2007 Annabel Koots 81

Mitteametlik kutsikate ja noorkoerte võistlus 19.04.2015

Klubi IPSON korraldas mitteametliku kutsikate ja noorkoerte võistluse.

Koht : Ipsoni plats, Keila

Aeg: 19 aprill 2015

Korraldajad: Maire Õunmaa ja Annika Parv

TULEMUSED:

Kutsikad (kohtunik: Janne Koots)

Koht Koera nimi Sündinud Omanik/Koerajuht Tulemus
1 Margman   Chocolate aka Choco 21.07.2014 Mariken   Nikker 104
2 Margman   Cyclon 21.07.2014 Grete   Rooni 103
3 Bayron 20.07.2014 Kerttu   Tuurma 102
4 Nero 1.10.2014 Igor   Nozdrenko 101
5 Margman   Ebony (Saatan) 5.11.2014 Moonika   Ost 96
6 Ingel 5.09.2014 Ethel   Genergard 92

Algajad (kohtunik: Helena Trus)

Koht Koera nimi Sündinud Omanik/Koerajuht Tulemus
1 Serafina 23.01.2014 Imbi Aru 100
2 Icepeak   Ray’s Fellow Dreamer 11.12.2013 Janne   Koots 99
3 Mersu   Monarch´s Bright Ruby 13.03.2014 Elke   Mäemurd 99
4 Timoniere   Giorgina 22.08.2013 Regina   Tomson 97
5 Bonja 3.11.2013 Jekaterina   Dragunov 93
6 Carry 28.01.2014 Kristi   Vinkel 92
7 Täpi 28.01.2014 Karmen   Loog 92
8 Nordic   Passion Play Moon Sparkle (Sparky) 2.02.2012 Kadi   Keskpalu 91
9 Celia 21.03.2014 Allan Kask 91
10 Zass 23.06.2014 Riina   Ristsoo 90
11 Otto 22.05.2014 Sirje Aija 88
12 Elofanius   Fairon 7.03.2014 Maarja   Lipp 87
13 Lady   Wantonness Harry Potter 5.03.2014 Ingrid   Puurvee 87
14 Husquisher   Wildfire (Wifi) 4.11.2013 Mario   Kadastik 85
15 Margman   Zeppelin 3.03.2014 Airi   Kruusmaa 84
16 Twin Soul 13.04.2013 Külli   Liebert 84
17 Quno von   Preussen’s Eden 7.08.2012 Tiiu-Ann   Kaldma 84
18 Lordy 7.02.2014 Kristina   Rosenthal 83
19 Pepper 3.02.2014 Liis   Luukas 77

Edasijõudnud (kohtunik: Evelin Varba)

Koht Koera nimi Sündinud Omanik/Koerajuht Tulemus
1 Donna 5.05.2013 Naima   Margus 96
2 Karankawa   Micco (Bruno) 3.09.2012 Kätlin   Kulm 96
3 Tessa 31.01.2012 Jana   Roosma 95
4 Timmu 4.03.2013 Katri   Valling 93
5 Edenbridge   Poppy Pie 25.04.2013 Jane   Faizullin 90
6 Heleros   Odelia (Rio) 10.07.2012 Einar   Hansing 89
7 Safran 17.04.2011 Eda Kabel 89
8 Terri 20.12.2013 Gerlin   Kess 88
9 Amy’s   White Rose von den Hohenheimer Herdern (Roosi) 24.05.2013 Margot   Luukas 87
10 Sandy 17.05.2013 Älis-Sille   Voolma 87
11 Zeus 18.10.2013 Liivi Ley 87
12 Estrellest   Richelle Räni 3.04.2013 Urmas Ulm 82
13 Lexi 21.04.2013 Victoria   Heinmäe 82
14 Rogerwiek   Christmas Angel (Tessi) 9.11.2013 Eda Helde 79
15 Alfalex   Key to Heart 12.04.2014 Markus   Pärn 77
16 Milli 2008 Triin Soha 77
17 Giddygold   Pure Magic of Cinnamon 15.08.2013 Kadri Kont-Kontson 70
18 Kerri 1.04.2013 Kaja   Põldmets 68
19 Angelus   Nix Deborah (Jessie) 23.04.2013 Agne   Kantemus 47

Veteranid (Kohtunik: Evelin Varba)

Koht Koera nimi Sündinud Omanik/Koerajuht Tulemus
1 White Gold   Dream Alfix 7.02.2007 Margot   Luukas 96
2 Margman   Diffany 20.03.2005 Maire   Õunmaa 96
3 Baki 27.01.2005 Helena   Trus 96
4 Estrellest   Lucky 22.01.2006 Hele Järv 93


Mitteametlikku kutsikate ja noorkoerte võistlust toetavad Koeratoit 24, Agle Oissar, Valjameister OÜ ja klubi IPSON !!!

 

 

Kutsikate ja noorkoerte võistluse TULEMUSED

Mitteametlik kutsikatejanoorkoertevõistlus

  1. oktoober2014,Keila

Tulemused

Kohtunikud:Karin Lassmann ja JanneKoots

Korraldajad:Maire Õunmaa ja Annika Parv

Koht Klass Koeranimi Sündinud Omanik/Koerajuht Punktid
1 Beebid Pipa 22.05.2014 Jane Tüksammel 80
2 Beebid AlfalexKeyto Heart 12.04.2014 Markus Pärn 77
3 Beebid Otto 22.05.2014 Sirje Aija 71
4 Beebid Roger 1.05.2014 Johann Buschmann 62
Beebid Mia 26.03.2014 Merlyn Kallaste

 

1 Kutsikad Lordy 7.02.2014 Kristina Rosenthal 104,5
2.-3. Kutsikad MargmanZeppelin 3.03.2014 Airi Kruusmaa 100
2.-3. Kutsikad Serafina 23.01.2014 Imbi Aru 100
4 Kutsikad Rocco 26.02.2014 Älis-Sille Voolma 99
5.-6. Kutsikad MargmanXairos-Cato 6.02.2014 Ilona Soots 98
5.-6. Kutsikad IcepeakRay’sFellowDreamer(Roby) 11.12.2013 Janne Koots 98
7.-8. Kutsikad Celia 22.03.2014 Allan Kask 96
7.-8. Kutsikad Bonja 3.11.2013 Jekaterina Dragunov 96
9 Kutsikad MersuMonarch´sBrightRuby 13.03.2014 Elke Mäemurd 92
10 Kutsikad ArtByDevilstarTameMeTestarossa 20.01.2014 Gerrit Lääne 89
11 Kutsikad Hugo 26.01.2014 Kirsti Meremaa 86
Kutsikad Bensi 6.02.2014 Katrin Välba
Kutsikad Luka 17.09.2013 Margot Roose
Kutsikad Posse 15.09.2013 Tuuli Potik

 

1 Algajad Braxton 22.02.2013 Kristi Martson 99,5
2.-3. Algajad KonuveresNostalgicCovergirl(Lulu) 20.03.2012 Janeli Tikk 96
2.-3. Algajad Sally 13.03.2012 Marju Mölder 96
4 Algajad RogerwiekChristmasAngel(Tessi) 9.11.2013 Eda Helde 93,5
5 Algajad KarolegottoJalisa 28.09.2013 Age Antsov 92,5
6 Algajad ElofaniusAttila 21.06.2010 Gretel   Murdvee 91
7 Algajad Dinky ?.06.2010 AgnesL uig 89
8 Algajad Terri 20.12.2013 Gerlin Kess 85
Algajad Brunhilde 14.03.2013 Kerli Jurna

 

1 Edasijõudnud Sandy 17.05.2013 Älis-Sille Voolma 96,5
2 Edasijõudnud PoppyPieEdenbridge 25.04.2013 Jane Faizullin 89,5
3 Edasijõudnud Extreme 24.07.2013 Hanna-Maria Zeilanova 85,5
4 Edasijõudnud EstrellestRichelleRäni 3.04.2013 Urmas Ulm 83,5
5 Edasijõudnud Kerri 4.01.2013 Kaja Põldmets 78,5
6 Edasijõudnud Zeus 18.10.2013 Liivi Ley 78
7 Edasijõudnud Milli .2008 Triin Soha 73,5
8 Edasijõudnud KarankawaMicco”Bruno” 3.09.2012 Kätlin Kulm 69

Mitteametlikku kutsikateja noorkoertevõistlusttoetasid Koeratoit24,Heli Vaab ja klubiIPSON!!!

 

12.04.14 Mitteametlik võistlus

Mitteametlik kutsikate ja noorkoerte võistlus

12.aprill 2014 Keilas Ipsoni platsil

Kohtunikud Karin Lassmann ja Janne Koots

 

Palju õnne kõikidele osalejatele!

EDASIJÕUDNUTE KLASS / Kohtunikud: J.Koots & K.Lassmann

Zulu / KJ. Margus Kõiva – 92 punkti / I koht

 

DEBÜÜTKLASS / Kohtunik K.Lassmann ja liikumisjuht J.Koots

Safran / Eda Kabel 188 punkti / I koht

Tessa / KJ. Jana Roosma 154,5 punkti / II koht

Milli / Triin Soha 142 punkti / III koht

 

BEEBIDE KLASS / kohtunik K.Lassmann

Icepeak Ray´s Fellow Dreamer / Janne Koots 77 punkti/ I koht

 

ALGAJATE KLASS / Kohtunik K.Lassmann

Roosi / Margot Luukas 98 punkti / I koht

Kerri / Kaja Põldmets 96 punkti / II –III koht

Northland Gigant Gangster/ Monika Buht 96 punkti / II-III koht

IV KOHT

Carlos KJ. Aili Kivinurm 58 punkti

Sandy / Sille 73 punkti

Benjamin / Kristina Rosenthal 61 punkti

Poppy Pie Edenbridge / Jane Faizulin 79 punkti

Emma / Aivar Raidma 77 punkti

Ursus / Agor Naelapea 92 punkti

Bruno / Kätlin Kulm 92 punkti

Quno / Tiiu-Ann Kaldma 82 punkti

My Brand Special Blend/ Kersti Kuusk 76 punkti

Prada / Siim Uusma 92 punkti

Pentu / Kaia Kuub 95 punkti

Cool /Ave Roht 88 punkti

Brunni / Karle Alt 79 punkti

 

KUTSIKATE KLASS / kohtunik J.Koots

Estrellest Tubli Khaleesi / Kerli Tarkin 98 punkti /I koht

Kitty / Karin Lassmann 97 punkti / II koht

Quintinos Aladdino / Annika Tiit 95 punkti / III koht

IV KOHT

Jessie / Agne Kantemus 94 punkti

Emmy / Marianne Leokin-Tunnel 89 punkti

White Coastal Little Bluespeed / Margot Roose 94 punkti

Helandros On My Mind / Marleen Moritz 93 punkti

 

Kava:

  • 10:05 Edasijõudnud
  • 10:15 Debüüt
  • 10:45 Beebid
  • AUTASUSTAMINE
  • 11:00-  Algajad
  • 12:00-  Kutsikad
  • AUTASUSTAMINE

Kokku registreerus 30 osalejat.

 

Mitteametlik kutsikate ja noorkoerte võistluse tulemused

Veteranid   (Kohtunik: Evelin Varba)
Koht Koera   nimi Sündinud Omanik/Koerajuht Tulemus
1 Estrellest Lucky 22.01.2006 Hele Järv 92
2 White Gold Dream   Alfix 7.02.2007 Margot Luukas 90
3 Mona 16.10.2007 Annabel Koots 88
4 Margman Brigitta   Brighty 25.11.2004 Monika Rusing 85
5 Estrellest Idol 18.04.2005 Annika Toome 84
6 Gunlake   Dancing Queen 11.04.2005 Marge   Perri 73
         
Kutsikad (kohtunik:   Agle Oissar)
Koht Koera   nimi Sündinud Omanik/Koerajuht Tulemus
1 Impala Essence   Elisey 27.12.2014 Maarja Antov 98
2 Margman Fresia 22.02.2015 Katrin   Kressel 98
3 Estrellest Frayete   Flamme 27.12.2014 Rita   Vellend 97
4 Haras   Saules Vilkas 26.04.2015 Martin   Siht 97
5 Margarita Nigra Willa   Wanda 21.05.2015 Ingrid Hang 93
6 Tomland   Teckel Alonza 8.01.2015 Kätlyn   Prank 92
7 Speckled   Button Jussi 23.04.2015 Tiina   Laasma 92
8 Triplemoon   Glossy Diamond 7.03.2015 Marge   Perri 92
9 Born   To Win Warrior Enthusiastic 30.01.2015 Priit   Sagar 91
10 Margman Faya 22.02.2015 Marju   Reisberg 91
11 Dorri 21.04.2015 Joanna   Ivask 88
12 Memorylane   Jack Of The Pack 28.03.2015 Siima   Tiitus 85
13 Felix 28.03.2015 Kaidi-Liis   Meremaa 79
14 Vesta 10.03.2015 Veera   Toikko 79
15 Custos   Liminis Alexander 6.03.2015 Anne   Mari Saks 78
16 Mia 21.03.2015 Cäty   Gilden 76
17 Karolegotto   Kappari 4.04.2015 Liis   Loikmann 76
18 Robi 23.03.2015 Margit   Rõa 76
19 Ellerdona   Thala 31.03.2015 Liina   Kahu 75
20 Emma 2.02.2015 Anna-Ly   Sofie Ruusmaa 75
21 Ensho 23.04.2015 Margus   Pesur 75
22 Margman   Halexy 15.06.2015 Kadri   Sageus 74
23 Astin 2.02.2015 Eve   Vahar 72
24 Tim   Spirit Bavaria 7.04.2015 Ekaterina   Maeots 69
25 Lasse 4.05.2015 Tiina   Lauri 67
26 Xira 1.04.2015 Enlil   Sonn 59
27 Modern   Sanvita 24.01.2015 Angela   Noor 54
         
Edasijõudnud   (kohtunik: Evelin Varba)
Koht Koera   nimi Sündinud Omanik/Koerajuht Tulemus
1 Timmu 4.03.2013 Katri Valling 90
2 Giddygold Pure Magic   of Cinnamon 15.08.2013 Kadri Kont-Kontson 89
3 Lexi 21.04.2013 Victoria Heinmäe 88
4 Wifi 4.11.2013 Mario   Kadastik 73
5 Bruno 7.07.2012 Eero   Ots 73
         
Algajad ( kohtunik:   Evelin Varba)
Koht Koera   nimi Sündinud Omanik/Koerajuht Tulemus
1 Otto 22.05.2014 Sirje Aija 101
2 Aufgeweckt   Kida 8.11.2014 Kaur   Peri 100
3 Bensi 6.02.2014 Katrin   Välba 100
4 Sally 13.03.2012 Marju   Mölder 100
5 Monty 6.11.2014 Eva-Liisa   Salin 98
6 Sweetie-Pie   Queen Of New Orleans 31.03.2014 Merike   Võsu 98
7 Lordy 7.02.2014 Kristina Rosenthal 94
8 Artur 4.12.2013 Grete   Laan 93
9 Angelus   Nix Eleazar 5.12.2014 Krista   Kallaste 90
10 Rayntes   Kartago 24.02.2014 Jaanika   Piir 89
11 Aventador   Bagnato II Nasso 23.09.2014 Viktorija   Karpovkaja 82
12 Pentus 12.07.2014 Marleen   Vissak 76
13 Apollo 8.07.2014 Hilkka   Albrant 32

 

Tulemused 06.04.2013

Tulemused   06.04.2013
SK Debüüt
Kohtunik Mihkel Rikas
Koera nimi Koera tõug Koerajuht Punktid Koht
Nochnoj Dozor Italya Saksa Lambakoer Agle Oissar 190 1
Posse Newfoundlandi koer Kaili Penu 184 2
Indy Austraalia lambakoer Annika Parv 173 3
Estellum Desire Cane Corso Merike Ametmaa 170,5 4
Aurora Kuldne retriiver Julia Plamus 163 5
Fast Austraalia karjakoer Kärt Maanas 144,5 6
Edasijõudnud
Kohtunik Mihkel Rikas
Nasser MIX Toomas Truumure 97 1
Heleros Odelia Saksa Lambakoer Einar Hansing 92 2
Safran Ungari Visla Eda Kabel 86 3
Inxest Simba Saksa Lambakoer Rando Rämmeld 84 4
Finfair Loch Affric Gordoni Setter Marilin Maurus 80 5
Kutsikad
kohtunik Mihkel Rikas
Art By Devilstar Extreme Endurance Saksa Pinscher Hanna-Maria Zeilanova 104 1
Margman Samantha Saksa Lambakoer Marian Puusepp 102 2
Ruben Welshi Springerspanjel Marianne Metsanurm 99 3
Arctic Power Panamera Siberi Husky Emma Viides 98 4
Momo Nova Scotiaduck Tolling Retriiver Nora Kurik 97 5
Fest Kiefer Panter Saksa Lambakoer Maarja Maurus 96 6
Leodania’s Fernando Leonberger Marko Ratt 96 7
Carlos Newfoundlandi koer Aili Kivinurm 93 8
Pentu Lühikarvaline taks Kaia Kuub 92 9
Faithful Amigo Delamain Leonberger Maria Lint 89 10
Bella Dorata Angel Kiss kuldne retriigver Jelena Tšernova 89 10
Cindy Belgia lambakoer Riina Ristsoo 85 12
Elly Inglise Buldog Liina Koitla 80 13
Margman Saymon Saksa Lambakoer Ülle Rande 63 14
Algajad
Kohtunik Maire Õunmaa
Lex Alaska Malamuut Elis-Ketter Heinaru 103 1
Fiona Berni Alpi Karjakoer Airi Parts 101 2
Newton Berni Alpi Karjakoer Marion Mägi 100 3
Tim Spirit Thriving Devil Saksa pinscher Hanna-Maria Zeilanova 99 4
Tessa Mix Jana Roosma 99 5
Aresvuma Yutanga Hayati Rhodesian Ridgeback Anna Kuzmina 98 6
Grace Saksa lühikarvaline linnukoer Katrin Vanem 97 7
Rewals Phoenyx Torelle Alaska malamuut Erik Kadarik 97 8
Zuko Berni Alpi Karjakoer Nora Kurik 92 9
Victoria Briatore Saksa Lambakoer Julia Tjukina 91 11
Muki MIX Andres Võsa 91 10
Darwin Newfoundlandi koer Maris Mihkelsoo 89 12
Luna Labradori retriiver Viljar Pallo 85 13
Attila Prantsuse Buldog Gretel Murdvee 80 14
Heart of Spark Asteroid Šveitsi valge lambakoer Ingrid Müürsepp 79 15
Cool Cavalier King Charles Spaniel Ave Roht 77 16
Kardinal Doberman Mariliis Siff 76 17
Sally Dalmaatsia koer Marju Mölder 70 18

 

 

Sügisene Kutsikate ja noorkoerte võistlus!

Mitteametlik võistlus toimub 14.10.2012, algusega kell 10:00, Keila Koerasõprade Klubi Ipson koolitusplatsil.

Peakohtunik Aljo Pärn, lisakohtunik Katrin Rinaldo

Võistlusklassideks: beebid(kuni 6 kuud), kutsikad, algajad, edasijõudnud

Tulemused lisatud!

 

Kutsikate ja noorkoerte võistluste TULEMUSED

Beebid:

1.Jonne Viinamägi  ja Baxton-Fesu  78,5
2. Jane Ringberg ja Andrometos     77,5

Edasijõudnud:
1.Henriette Porila ja Estrellest La Rochell  95
2.Kätri Keerd  ja Grete   91
3. Kaili Penu  ja Bosse   86

Kutsikad:

1.-2. Marit Altmets ja Minni  102
1.-2 . Kati Ernits ja Fjodor  102
3. Hanna-Maria Zeilanova ja Bono 101,5
4.Reet Tutt  ja Fredi  101
4.Annika Soots ja Säde 95
4.Andres Laar ja Reti  94
4.Agne Lund ja Bosse  72

Algajad:

1.Andrus Mitt ja Jamie 96
2. Erki Muru ja Estrellest Xarrety 96
3.Maris Kermas ja Margman Jamboree Krakatau  95
4. Hanna- Maria Zeilanova Sharmi  94
4.Toomas Truumure ja Stormy  94
4.Marika Reinol ja Fredi 89
4.Anna Penne ja Mirtel 87
4. Triine Ots ja Olli 87
4.Marilis Saul ja Shopie for Dolbia Sykstus  86
4.Annika Parv ja Indy 83
4.Siim Alliksoo ja Margman Jacal Santorini 82
4.Ele Tamme ja Remmy 80
4. Grete ja Bosse 79
4. Sirli Leok ja Margman Ithaka 77
4.Evelin Varba ja Navi 75

Aitäh kõigile tublidele võistlejatele, kes ilmale vaatamata kohale tulid!
Suurtänu kohtunikele Margot Luukas ja Mihkel Rikas väga hea töö eest!
Tänan tublisi abilisi Kätri Keerd ja Mario Rinaldo!
Aitäh Pillele diplomite eest! Kohtumiseni sügisesel võistlusel!

 

 

Mitteametliku SK & KK TULEMUSED
Mitteametlik võistlus Salzburgi sõidu toetuseks on peetud. Kogunespiisav summa, et jõuda maailmameistrivõistlustele ja tagasi.
Siinkohal tahaks tänada kõiki võistlejaid. Suur kummardus teile, et jaksasite ja tahtsite vihmase ilmaga kätt proovima tulla.
Teiseks tänaks Ipsonit platsi kasutamise võimaluse eest ning Bramhamit kingipakkide eest.
Kuid päeva poleks saanud pidada ilma kohtunike ja Agleta.
Seega ka suur kummardus teile, kes olite nõus hindama võistlejaid ja neile tekitama võistlusmeeleolu.
Lisaks tänan Anu Oksa, Kaja Koort, Maire Õunmaa`d ning Mihkel Rikast ja Margot Luukast.
Nüüd jääme ootama parimat ja loodan, et ma teie lootusi täidan 🙂

Helena

Sõnakuulelikkus

 

Algklass kohtunik Livia Kask

1 Kärt Maanas-Luhavee Fast isane 146 p II järk 5. koht
2 Markus Pärn Steffi emane 159,5 p II järk 3. koht
3 Rando Komi Meiepere Golden Lights isane 159,5 p II järk 4. koht
4 Ove Laars Indie emane 132 p III järk 7. koht
5 Anneli Kass Otto isane 141,5 p II järk 6. koht
6 Karin Lassmann Aussie emane 162,5 p I järk 2. koht
7 Raili Laani Finfair Loch Carron isane 131 p III järk 8. koht
8 Maire Õunmaa Yamaica emane 180 p I järk 1. koht

 

Võitja klass kohtunik Livia Kask

9 Mihkel Rikas Bonny emane 217 p III järk 3. koht
10 Killu Ahi Yaya emane Suur Tänu 🙂
11 Karin Lassmann Poppy emane 225,5 p II järk 2. koht
12 Janne Koots Mona emane II järk 1. koht

Avaklass kohtunik Karin Lassmann

13 Kei Kvarnstrom Lola emane 163 p I järk 5. koht
14 Anu Oks Hundu emane 185 p I järk 2. koht
15 Aire Allpere Lord Garold isane 186,5 p I järk 1. koht
16 Livia Kask Maia emane 168 p I järk 4. koht
17 Susanna Metsla Rita emane 168 p I järk 3. koht

 

Erivõitja klass kohtunik Karin Lassmann

18 Svetlana Zolotnikova Winnie isane 248 p II järk 1. koht

 

 Debüütklass kohtunik Karin Lassmann

19 Birgit Tito Sophia emane 171,5 p I järk 5. koht
20 Kaili Penu Posse isane 178 p I järk 4. koht
21 Kai Siibak Paula emane 154,5 p II järk 8. koht
22 Triinu Hommuk Sebastian isane 144 p II järk 9. koht
23 Kätri Keerd Grete emane 197,5 p I järk 1. koht
24 Andres Võsa Muki isane 184 p I järk 3. koht
25 Kai Siibak Bliva emane 143 p II järk 10. koht
26 Rene Rosin Nublu isane 161 p I järk 7. koht
27 Terje Vanahans Lote emane 165,5 p I järk 6. koht
28 Jelena Vendelin Fluti emane 185,5 p I järk 2. koht

 

Kuulekuskoolitus

  1. aste kohtunik Monika Rusing
1 Katrin Ratt Cardamine`s Alexander isane 74p Rahuldav 6. koht
2 Toomas Truumure Nasser emane 71 p Rahuldav 7. koht
3 Margot Luukas Alfix isane 95 p Väga hea 1. koht
4 Enely Öeren Heleros Hekla emane 93 p Väga hea 2. koht
5 Regina Tagger Robi isane 85 p Hea 4. koht
6 Sandra Poks Flint isane 81 p Hea 5. koht
7 Martin Mestallik Heleros Javir isane 91 p Väga hea 3. koht
8 Kaja Koor Murra emane Suur tänu!

 

  1. aste kohtunik Monika Rusing
9 Anu Oks Hundu emane Suur tänu!
10 Signe Paavo Estrellest Trago isane 50 p Tubli! 3. koht
11 Marit Undusk Dream Destiny emane 80 p Hea 1. koht
12 Mihkel Rikas Bonny emane 74 p Rahuldav 2. koht