Klubi parimad läbi aegade

Klubi parimad 2014

Klubi IPSON parimad aastal 2014
KOHT Nimi Punktid
SK parimad  

1

Helena & Roxy

109

2

Janne & Mona

38,5

3

Erki & Rety

22

4

Karin & Brita

16

5

Maire & Yamaica

15

6

Margot & Alfix

10

7

Einar & Odelia

6

8

Annika & Indy

5,5

KK parimad  

1

Margot & Alfix

38

2

Maire & Yamaica

16

3

Monika & Wanda

14

4

Erki & Rety

6

5

Margot & Roosi

4,5

6

Janne & Robi

2

Palju õnne!

Klubi parimad 2013

Klubi IPSON parimad aastal 2013
KOHT Nimi Punktid

SK parimad

1 Helena & Roxy 136,50
2 Karin & Poppy 98,50
3 Mihkel & Bonny 92,00
4 Janne & Mona 70,50
5 Maire & Yamaica 25,00
6 Enely & Hekla 24,00
7 Maire & Diffany 18,00
8 Annika & Indy 15,50
9 Margot & Alfix 12,00
10 Agle & Ita 1,50

KK parimad

1 Anu & Hundu 49,00
2 Margot & Alfix 30,00
3 Maire & Diffany 15,00
4 Monika & Wanda 14,00
5 Erki Muru 8,50
6 Einar & Odelia 7,75
7 Mihkel & Bonny 6,00
8 Agle & Ita 3,88
9 Einar & Tex 2,75
10 Ingrid & Asteroid 0,75
11 Riina & Cindy 0,50

Palju õnne tublidele!

 

 

Klubi parimad 2012

Klubi IPSON parimad aastal 2012

KOHT

KOER

Koerajuht

Punktid

SK Parimad

1.

Roxy

Helena Trus

129

2.

Mona

Janne Koots

88,5

3.

Bonny

Mihkel Rikas

80

4.

Poppy

Karin Lassmann

77

5.

Hundu

Anu Oks

27

6.

Grete

Kätri Keerd

22,6

7.

Yamaica

Maire Õunmaa

18,5

KK Parimad

1.

Hekla

Enely Öeren

42,5

2.

Hundu

Anu Oks

26,5

3.

Yamaica

Maire Õunmaa

23,5

4.

Wanda

Monika Rusing

20

5.-6.

Diffany

Maire Õunmaa

15

5.-6.

Brigitta

Monika Rusing

15

7.

Alfix

Margot Luukas

14

8.

Rety

Erki Muru

4,8

9.

Freddy

Marika Reinol

4,1

10.

Ithaka

Sirli Leok

1,5

 

 

Klubi parimad 2013

Ipson teeb traditsioonilise koeraspordiaasta kokkuvõtte ja kutsub kõiki ipsonlasi osalema Aasta Parimate arvestuses.

Tunnustame oma tublimaid ja töökamaid ipsonlasi ja nende neljajalgseid sõpru detsembrikuu alguses toimuval Ipsoni jõulupeol 6.detsembril Hüüru veskis. Auhinnad punktiarvestuse kolmele parimale SK ja KK meeskonnale ning diplom kõikidele tublidele.

Osalemiseks palume saata kuni 5 parimat 2013.aastal sooritatud koolitus- või võistlustulemust sõnakuulelikkuses või kuulekuskoolituses, samuti ka kutsikate ja noorkoerte või mitteametlike võistluste tulemused. Tulemuste saatmine on lõppenud!

 

 

Klubi parimad 2011

Klubi IPSON parimad aastal 2011

KOHT

KOER

Koerajuht

Punktid

SK Parimad

1.

Roxy

Helena Trus

120

2.

Bonny

Mihkel Rikas

84

3.

Poppy

Karin Lassmann

80

4.

Baki

Helena Trus

61,5

5.

Mona

Janne Koots

54

6.

Hundu

Anu Oks

18

7.

Egeria

Agle Oissar

14,25

8.-9.

Lucky

Hele Järv

12

8.-9.

Yamaica

Maire Õunmaa

12

10.

Grete

Kätri Keerd

11,25

11.

Flint

Sandra Poks

11

12.- 13.

Laara

Katrin Rinaldo

8

12.- 13.

Alfix

Margot Luukas

8

14.- 15.

Stefi

Markus Pärn

2

14.- 15.

Prints

Silver Siim

2

KK Parimad

1.- 2.

Alfix

Mihkel Rikas

21

1.- 2.

Diffany

Maire Õunmaa

21

3.

Bonny

Mihkel Rikas

19,5

4.

Hundu

Anu Oks

19

5.

Yamaica

Maire Õunmaa

18

6.

Destiny

Marit Undusk

16

7.

Prints

Silver Siim

9

8.

Egeria

Agle Oissaar

8,5

9.

Trago

Signe Paavo

4,5

10.

Stefi

Markus Pärn

2,5

11.- 12.

Liisa

Anu Oks

2

11.- 12.

Lucky

Hele Järv

2

13.

Ithacao

Sirli Leok

1,25

14.

Posse

Kaili Penu

0,25

 

 

Klubi parimad 2010

Klubi IPSON parimad aastal 2010

KOHT

KOER

Koerajuht

Punktid

SK ja KK Parimad

1.

Aron

Aljo Pärn

93

2.

Baki

Helena Trus

74,5

3.

Brigitta

Monika Rusing

63

4.

Roxi

Helena Trus

61

5.

Alfix

Margot Luukas

53

6.

Gretz

Leelet Kivioja

49

7.

Bonny

Mihkel Rikas

48

8.

Poppy

Karin Lassmann

47

9.

Aiko

Urve Hiie

43,5

10.

Diffany

Maire Õunmaa

42,5

11.

Lucky

Hele Järv

42

12.

Mona

Janne Koots

31

13.

Lisette

Anu Oks

23

14.

La Rocco

Urve Kallavus

20

15.

Lara

Õie Soovik

11,5

16.

Della

Liia Juhani

11

17.-18.

Saara

Kadi Randoja

6

17.-18.

Escort

Pille Kask

6

19.

Flint

Sandra Poks

5

20.

Egor

Aivi Tromp

3

21.

Hundu

Anu Oks

2

22.

Yamaica

Maire Õunmaa

1,5

23.

Egeria

Agle Oissar

1

 

 

Klubi parimad 2009

Klubi IPSON parimad aastal 2009

KOHT

KOER

Koerajuht

Punktid

SK ja KK Parimad

1.

Aron

Aljo Pärn

90

2.

Baki

Helena Trus

80

3.

Lucky

Tarvo Alev

74

4.

Mikado

Agle Oissar

57

5.

Cindy

Arne Altmets

56,5

6.

Alfix

Margot Luukas

50

7.

Exe

Heli Reili

46,5

8.

Lisette

Anu Oks

40

9.

La Rocco

Urve Kallavus

39

10.

Lucky

Hele Järv

34

11.

Bonny

Mihkel Rikas

28,5

12.

Aiko

Urve Hiie

19

13.

Poppy

Karin Lassmann

18

14.

Mona

Janne Koots

15,5

15.-16.

Diffany

Maire Õunmaa

12

15.-16.

Della

Liia Juhani

12

17.

Brigitta

Monika Rusing

7,5

18.

Ralf

Adu Kroon

4

19.

Trayci

Agle Oissar

3

 

 

Klubi parimad 2008

Klubi IPSON parimad aastal 2008

KOHT

KOER

Koerajuht

Punktid

SK ja KK Parimad

1.

Cindy

Arne Altmets

73

2.

Aron

Aljo Pärn

72,5

3.

Baki

Helena Trus

69

4.

Lucky

Tarvo Alev

54,5

5.

Diffany

Maire Õunmaa

50,5

6.

Frami

Eve Hõbemets

32,5

7.

Indra

Maris Raik

32

8.

Patrick

Epp Keevalllik

31

9.

Mamba

Heli Reili

30

10.-11.

Alfix

Margot Luukas  

25

10.-11.

Manfred

Katrin Rinaldo

25

12.

Escada

Kaja Koitla

24,5

13.

Lisette

Anu Oks

24

14.

Lucky

Hele Järv

23,5

15.

Mikado

Agle Oissar

15,5

16.-18.

La Rocco

Urve Kallavus

14

16.-18.

Ally

Karoli Niilus

14

16.-18.

Sofi

Kadakas

14

19.-20.

Brigitta

Monika Rusing

12

19.-20.

Gristopher

Veiko Uukkivi  

12

21.-22.

Zack

Andres Sepp

10,5

21.-22.

Aussie

Karin Lassmann

10,5

 

 

Klubi parimad 2007

Klubi IPSON parimad aastal 2007

KOHT

KOER

Koerajuht

Punktid

SK ja KK Parimad

1.- 2.

Cindy

Arne Altmets

42

1.- 2.

Diffany

Maire Õunmaa

42

3.

Wrigly

Sirje Vets

39,5

4.

Baki

Helena Trus

37,5

5.

Nerry

Helju Blumkvist

30

6.

Brigitta

Monika Rusing

23

7.

Barry

Annika Rätsep

18

8

Lucky

Hele Järv

14

9.

Ralf

Aadu Kroon

13

10.- 11.

Lisette

Anu Oks

12,5

10.- 11.

Berla

Helena Leppik

12,5

12.

Rocko

Urve Kallavus

12

13.

Villi

Rita Sooman

11,5

14.

Orphi

Kai Raud

10,5

15.

Aron

Aljo Pärn

9

16.

Aussie

Karin Lassmann

8,5

17.

Mannu

Katrin Rinaldo

7

18.

Escada

Kaja Koitla

6,5

19.- 20.

Mamba

Heli Reili

6

19.- 20.

Milli

Marju Eesmäe

6

19.- 20.

Eudora

Marianne Kreismann

6

21.

Pontshik

Rita Sooman

3,5

 

 

Klubi parimad 2006

Klubi IPSON parimad aastal 2006

KOHT

KOER

Koerajuht

Punktid

SK ja KK Parimad

1.

Nerry

Helju Blumkvist

82,5

2.

Grafi

Heleri Leibenau

60

3.

Felix

Inge Vollmer

27

4. – 5.

Eudora

Marianne Kreismann

22

4. – 5.

Wrigly

Sirje Vets

22

6.

Karru

Maret Tanissaar

20

7.

Brigitta

Monika Rusing

19,5

8.

Baki

Helena Trus

16,5

9.

Milli

Marju Eelmäe

13

10.

Ellinoor

Irene Ploom

12,5

11.

Orbie

Arne Altmets

10,5

12.

Diffani

Maire Õunmaa

7,5

13.

Villi

Rita Soomann

7

14.-15.

Orphi

Kai Raud

6

14.-15.

Aussie

Karin Lassmann

6

16.-17.

Della

Liia Juhani

4,5

16.-17.

Ottokar

Katrin Saarinen

4,5

18.

Barry

Annika Rätsep

4

19.-22.

Caesar

Ülle Rande

3

19.-22.

Artur

Jana Vain

3

19.-22.

Cindy

Arne Altmets

3

19.-22.

Winston

Sirje Vets

3

23.-24.

Ralf

Aadu Kroon

2

23.-24.

Rommi

Janika Toomingas

2

25.-26.

Galathea

Marika Luht

1,5

25.-26.

Manfred

Katrin Rinaldo

1,5

27.-28.

Pontshik

Rita Soomann

1

27.-28.

Rassel

Tarvo Ottmaa

1