Autahvel

Keila Linnavalitsuse tunnustus Sporditäht 2015

 

Klubi, mis paistab Keilas silma, sest nad koolitavad, õpetavad, treenivad, korraldavad, võistlevad.
Nad esindavad ühte elamisviisi.
Klubi liikmetel on kuus jalga – Keila Koerasõprade Klubi Ipson.

Merlin Kanter ja Estrellest Imeline Tsüklon

IPO Eesti meistrivõistlused 2014 V koht

FCI IPO Maailmameistrivõistlused 2014 Rootsis, Malmös 60. koht

Eesti Kennelliidu Aasta Parim Sportkoer IPO-s 2014 IV koht

Eesti Saksa Lambakoerte Ühingu Aasta Parim IPO Koer 2014 II koht

Eesti IPO tšempion (EST IPO CH)

 Articus Winter Cup  2014 karikasarja võitjad.


IPSONi võiskond

Maire Õunmaa MARGMAN YAMAICA
Erki Muru ESTRELLEST XARRETY
Margot Luukas WHITE GOLD DREAM ALFIX

Margot Luukas ja White Gold Dream Alfix
Politsei ja Piirivalveameti Põhja Prefektuuri tänukiri koostöö eest otsingutesse panustamise eest

 

Anu Oks ja Estrellest Hurmuri Hundiin

IPO Eesti meistrivõistlused 2014 IV koht
FCI IPO Maailmameistrivõistlused 2014 Rootsis, Malmös 80 koht
Eesti Kennelliidu Aasta Parim Sportkoer IPO-s 2014 II koht
Eesti Saksalambakoerte Ühingu Aasta Parim IPO Koer 2014 III koht

Eesti IPO tšempion (EST IPO CH)

Ipsonlaste saavutusi 2013.aastal:

Anu Oks ja Estrellest Hurmuri Hundiin e. Hundu 

Kuulekuskoolituse KK Eesti meistrid 2013

IPO Eesti meistrid 2013                                                                

IPO Eesti Saksa Lambakoerte meistrid 2013

Eesti Kennelliidu parimad Sportkoerad 2013 IPO kategoorias  I koht
Eesti Kennelliidu parimad Sportkoerad 2013 KK kategoorias  II koht

 

Helena Trus ja Amazing Grace Of Shamrock Field e. Roxy

SK Eesti meistrivõistlused 2013 III koht

SK Maailma meistrivõistlused 2013 Ungaris, Budapestis 35.koht

Eesti Kennelliidu parimad Sportkoerad 2013 SK kategoorias III koht

 

Mihkel Rikas ja White Gold Dream Bonny e. Bonny

EVLÜ Klubi SK meistrid 2013

Eesti Kennelliidu parimad Sportkoerad 2013 SK kategoorias VI koht

 IPSON´i võistkonnad meistrivõistlustel

Kuulekuskoolituse Eesti meistrivõistlused

28.septembril 2013 Kadrinas, Lääne-Virumaal

III koht meeskondlikus arvestuses

koosseisus:

KK3 Anu Oks ja Hundu

KK3 Enely Öeren ja Hekla

KK1 Karin Lassmann ja Poppy

 

Sõnakuulelikkuse Eesti meistrivõistlused     

15.septembril 2013 Kärknas, Tartumaal        

II koht meeskondlikus arvestuses
IPSON 1
koosseisus:
VÕI Mihkel Rikas ja Bonny

VÕI Karin Lassmann ja Poppy
EVÕI Helena Trus ja Roxi

IV koht meeskondlikus arvestuses
IPSON II
koosseisus:

VÕI Janne Koots ja Mona
AVA Maire Õunmaa ja Maika
ALG Enelin Öeren ja Hekla