Ametlike võistluste tulemused

KEILA KARIKAS 2017 TULEMUSED

 

Keila Karikas 2014 tulemused

Sõnakuulelikkuse võistlus Keila Karikas 2014

25.mai 2014

Keila, IPSONI treeningplats

Kohtunik: Vladislava Akimova

Liikumisjuht: Kaja Koor

 

TULEMUSED:

Jrk. Ala/ klass Koera nimi tõug Omanik/ Koerajuht Kokku järk Tulemus koht
1 ALG Landzett Cowboy From Finland austr.lk Annika Parv 150,5 II SK-ALG 4.
2 ALG Speckled Tribute Zulu welsh springer spanjel Margus Kõiva 152 II SK-ALG 3.
3 ALG Safran Ungari vizla Eda Kabel 127 III SK-ALG 7.
4 ALG Estrellest Xarrety šv.valge lambakoer Erki Muru 150 II SK-ALG 5.-6.
5 ALG Flyland Shining Style sheltie Katariina Mengel 171,5 I SK-ALG 2.
6 ALG Heleros Odelia slk Einar Hansing 150 II SK-ALG 5.-6.
7 ALG Donna sv Naima Margus 192 I SK-ALG 1.
8 SK1 Muki sv Andres Võsa disc _  
9 SK1 Reval Dream Zagadka Labradori retriiver Karin Aidla 166,5 III SK1 6.
10 SK1 Meiepere Colden Light kuldne retriiver Rando Komi 118,5  
11 SK1 Born To Win White Keykeeper šv.valge lambakoer Kersti Pink 231 I SK1 2.
12 SK1 White Gold Dreams Alfix šv.valge lambakoer Margot Luukas 179,5 III SK1 5.
13 SK1 Hildebert`s Purple Orschid kääbussnautser Jelena Filonova 182,5 III SK1 4.
14 SK1 Jefferson Haus Sonder slk Vineta Stašane 245 I SK1 1.
15 SK1 Ariadna Pathfinder Sardogs šv.valge lambakoer Anna Vinogradova 220 II SK1 3.
16 SK2 Mona sv Janne Koots 146 _ _  
17 SK2 Cossaks Zelda Power austraalia karjakoer Karin Lassmann 160,5 _ _
18 SK2 Bimbiks Carrie ingl.springerspanjel Aet Leemet 99,5 _ _
19 SK2 Alexa malinois Tatjana Fjodorova 58 _ _
20 SK2 Senika Borodatij Djavol suursnautser Linda Riherte 196,5 III SK2 1.
21 SK3 Wolffhouse Caratia IgŚ Best Friend austr.lk Hanna Vilenius 194,5 III SK3 7.
22 SK3 Lord Garold Ida-Eur. lambakoer Aire Allpere 79,5 _  
23 SK3 Amely malinois Galina Filina 182  
24 SK3 Tending Eagle-Eyed bordercollie Anne Tammiksalu 250 II SK3 3.
25 SK3 Luna Tale Joy bordercollie Julia Saarestik 221 III SK3 4.
26 SK3 My Trusted Friend Brona bordercollie Viktoria Lumbe 209 III SK3 5.-6.
27 SK3 Born To win From Amber Lat bordercollie Svetlana Zolotnikova 259,5 I SK3 1.
28 SK3 Mainspring Tjika bordercollie Monika Põld 209 III SK3 5.-6.
29 SK3 Amazing Grace of Shamrock Field bordercollie Helena Trus 253 II SK3 2.

Palju õnne kõigile

SK Võistluse tulemused

26.04.2014 SK võistluse tulemused
Kohtunik: Svetlana Zolotnikova
KOHT KLASS KOERA NIMI KOERAJUHT PUNKTID JÄRK
1 ALG Chester Katarina Mengel 191 I
2 ALG Estrellest Zarrety Erki Muru 177,5 I
3 ALG Reval Dream Zagadka Karin Aidla 171,5 I
4 ALG Muki Andres Võsa 163 I
5 ALG Landzett Cowboy From Finland Annika Parv 157,5 II
6 ALG Tessa Jana Roosma 106,5 III
1 SK1 Fägeljägarens Carrion Crow Maarja Laidla 268 I
2 SK1 Margman Yamaica Maire Õunamaa 232 I
1 SK2 Mona Janne Koots 198,5 III

IPSON KK CUP 2013 Tulemused

Ala/ klass
Koera nimi
Omanik/ Koerajuht
Punktid
Koht
KK3
Halettah Dream Destiny
Marit Undusk
katkestas
KK2
Milli Miller Strormy
Toomas Truumure
disk
KK2
Estrellest Wiola Melody
Urve Lageda/ Rita Vellend
31
KK2
Yacheero´s Tiara Tiandra
Marliis Eerits
56
KK2
Heleros Frisbee
Kersti Põllumäe
89
1
KK2
Robi
Regina Tagger
ei osalenud
KK2
Alagnessa
Mare Milk
katkestas
KK1
Landzett Coyboy from Finland
Peep Parv / Annika Parv
disk
KK1
Nochnoj Dozor Italya
Agle Oissar
71
3
KK1
Inxest Simba
Rando Rämmelt
ei osalenud
KK1
White Galanthus Diandra
Annelaid Pruul/ Ebbe Nõmmik    Ebbe Nõmmik
disk
KK1
Muki
Andres Võsa
disk
KK1
Meiepere Golden Light
Rando Komi
94
1
KK1
Korland Rein Burge
Rita Soomann/ Merlin Kanter
75
2

 

Ala/ klass Koera nimi Omanik/ Koerajuht Punktid Koht
KUT Heleros Tex Tiger Einar Hansing 97 2
KUT Franck Aet-Rut Enok 87  4 -5
KUT Max Astrid Mai Barsegjan ei osalenud
KUT Ursus Annely Aasamets 88 3
KUT Timmu Katri Valling 100 1
KUT Zulu Margus Kõiva 87  4 -5
EDASIJ Heleros Odelia Einar Hansing 93 1
EDASIJ Rehe talu Joanna Murastest Terje Kares 91 2
EDASIJ Cindy Riina Ristsoo 55  4-5
EDASIJ Mocca Marleen Lomann 75 4-5
EDASIJ Safran Eda Kabel ei osalenud
EDASIJ Posse Kaili Penu 80 4-5
EDASIJ Tessa Jana Roosma 54 4-5
EDASIJ Belle Triin Koppel 50 4-5
EDASIJ Luna Viljar Pallo 81 3

 

Suured tänud osalejatele, kohtunik Aljo Pärna´le ning abilistele: Evelin Varba´le , Jana Roosma´le , Triin Soha´le.
Eksami tulu läheb Ipsoni võistkondade toetuseks SK MV´l. Täname ka Anu Oks´a ja Hundu´t toetuse eest !
Kiitus eksami sponsorile  MTÜ Neli Käppa maitsvate ja toredate auhindade eest !

Kohtumiseni järgnevatel Ipsoni üritustel !

 

KK EMV meistrivõistlused 2012

EESTI MEISTRIVOISTLUSED 2012 KUULEKUSKOOLITUSES

MEESKONDLIKUD KUULEKUSKOOLITUSE VOISTLUSED

15. september 2012

Muraste Teenistuskoerte Koolituskeskus

Kohtunik: pr. Mari Ojarand

EESTI MEISTRID 2012 KUULEKUSKOOLITUSES ON MARIS RAIK JA DOBERMANN ROCHESTERRILEY!

PALJU ÕNNE!

 

 

Eesti Meister 2012 tiitli kandidaadid

KK-3:

1. Meiepere Creme Gracia, KUL, kj. Pirgit Pai – KK3 82 punkti, 6.-7.koht

2. Rochesterriley, DOB, kj. Maris Raik – KK3 90 punkti, 1.koht, Eesti Meistrid 2012 Kuulekuskoolituses

3. Amely, MAL, kj. Galina Filina – KK3 88 punkti, 2.koht

4. Unerschrocken Schico, SLK, kj. Aljona Jeremejeva (CANIS2) – KK3 80 punkti, 8.koht

5. Flutwelle Nicko, SLK, kj. Riina Kitsing (CANIS2) – KK3 77 punkti, 9.koht

6. Gospodin Rostov Shagan, SLK, kj. Gunnar Alamaa (CANIS2) – KK3 70 punkti, 13.-14.koht

7. Estrellest Cherry Centurion, SLK, kj. Leonid Garus (CANIS1) –KK3 72 punkti, 11.koht

8. Margman Brigitta Brighty, SLK, kj. Monika Rusing (IPSON3) – KK3 70 punkti, 13.-14.koht

9. Margman Diffany, SLK, kj. Maire Ounmaa (IPSON3) – KK3 76 punkti, 10.koht

10. Estrellest Hurmuri Hundiin, SLK, kj. Anu Oks (IPSON3) – KK3 85 punkti, 4.koht

11. Unerschrocken Pink, SLK, kj. Leie Pajula (CANIS1) – KK3 83 punkti, 5.koht

12. Unerschorocken Prada, SLK, kj. Nelli Soptsenko (CANIS1) – KK3 87 punkti, 3.koht

13. Dionś AB Kiona, AMB, kj. Anu Kull – KK3 82 punkti, 6.-7.koht

14. Fest Kiefer Violetta, SLK, kj. Liina Solotarjeva (AKTIIV) – KK3 71 punkti, 12.koht

 

KK-2:

1. Heleros Hekla, SLK, kj. Enely Öeren (IPSON2) – KK2 83 punkti, 2.koht

2. Nicky vom Hause Luka, HOV, kj. Greta Rüütel (AKTIIV) – KK2 84 punkti, 1.koht

3. Kauruna Eke-Eirenne, VLK, kj. Rainer Rohi (AKTIIV) – 55 punkti

4. Margman Yamaica, SLK, kj. Maire Ounmaa (IPSON2) – KK2 77 punkti, 3.koht

5. Margman Wildfire Wanda, SLK, kj. Monika Rusing (IPSON2) –  67 punkti

 

MEESKONDLIKE KK VÕISTLUSTE PUNKTIARVESTUS

(kahe parema võistluspaari punktisumma + lisapunktid):

 

CANIS1 83+40+87+45=255 I koht

IPSON-3 76+35+85+45=241 II koht

CANIS2 80+40+77+35=232 III koht

AKTIIV 84+30+71+30=215 IV-V koht
IPSON-2 83+30+77+25=215 IV-V koht

13.04.2013 SK/KK võistluste tulemused

Keila Koerasõprade Klubi IPSON korraldas kevadised SK ja KK võistlused 13.04.2013.
SK tulemused

SK kohtunik pr Svetlana Zolotnikova, liikumisjuht pr Katrin Rinaldo

klass koera nimi tõug koerajuht punktid järk tulemus koht
ALG Norbon Hill Bell Olive Nuare LAB Argo Priivits 150 II SK-ALG 1
ALG Landzett Cowboy From Finland ALK Annika Parv 142 II SK-ALG 2
ALG Edenbridge Very Expected Orion ES Aivar Piiriste 117 III SK-ALG 3
AVA Mainspring Tjika BC Monika Põld 164 I SK-AVA 1
VÕI Cossaks Zelda Power ACD Karin Lassmann 257,5 I SK-VÕI 1

 

 


 

KK tulemused 

KK kohtumik Mari Ojarand

klass koera nimi tõug koerajuht punktid hinne tulemus koht
KK-1 Fredi MIX Marika Reinol 79 R KK-1 1
KK-1 Estrellest   Xarrety VLK Erki   Muru 78 R KK-1 2
KK-1 Heleros Frisbee SLK Kersti Põllumäe 75 R KK-1 3
KK-1 Nasser MIX Toomas   Truumure DSQ
KK-3 Daana SLK Ivo Milli 83 H KK-3 1
KK-3 Nicky   vom Hause Luka HOV Greta Rüütel 82 H KK-3 2
KK-3 Estrellest   Hurmuri Hundiin SLK Anu   Oks 77 R KK-3 3
KK-3 Margman   Diffany SLK Maire   Õunmaa 72 R KK-3 4
KK-3 Heleros   Hekla SLK Enely   Öeren 36 MR

 

 

Palju õnne kõikidele võistlejatele ning suured tänud kohtunikele!

Täname võistluse toetajaid MTÜ Margman Koerteklubi, Balsnack ja Ergo Kindlustust!

    

KK eksam 04.11.2012 Lisatud TULEMUSED

Klubi IPSON korraldab KK eksami.
Toimumiskoht: Ipsoni plats

Aeg: 04.11.2012 algusega kell 11:00

Kohtunik: Anu Oks

Osalustasu: Mitteliikmetele 11 €, klubi liikmetele 9 €
Registreerimine kuni 31.oktoober aadressil agleoissar@gmail.com

Lisatud TULEMUSED

KK1 11:00–12:30

1 ) Margman Iceman / Maire Õunmaa  80 punkti / hea

2) Estrellest Xarrety / Erki Muru  81 punkti / hea

3) Margman Jamboree Krakatau / Monika Rusing  78 punkti / rahuldav

4) Ridon Hennet Elisee / Raili Suits  79 punkti / rahuldav

5) Milli Miller Stormy / Toomas Truumure  69 punkti /mitterahuldav

6) Polarfact Pellas /Kristi Toommägi  61 punkti / mitterahuldav

7) Lisaiving Fandango /Kaili Penu  67 punkti / mitterahuldav

KK2 12:35 – 12:55

8 ) Jewelhope Jesse James / Andrus Mitt  ei osalenud

KK3 13:00-13:30

9) Estrellest Trago/ Signe Paavo  53 punkti / mitterahuldav

10) Heleros Hekla (jooksukas) / Enely Öeren  81 punkti / hea

KK eksami TULEMUSED

KK-1
1. Margman Ithaka ja Sirli Leok, 70 p,R
2. Margman Iceman ja Maire Õunmaa, 63 p, MR
3. Fredi ja Marika Reinol, 73p, R
4. Estrellest Xarrety- Erki Muru, 64 p, MR
5. Estrellest Vapper Viola ja Galina Murel, 75 p, R
6. Netravati Friend Flint ja Sandra Poks, 70 p, R
7. Tala vom Drecher Haus ja Madis Koitla, 53 p, MR
8. Hellraiser Eiche ja Karin Põldoja, 63 p, MR
9. Betelges Savanja ja Tarja Tihula, 63 p, MR
KK-2
1. Heleros Hekla ja Enely Öeren, 80 p, H
KK-3
1. Estrellest Trago ja Signe Paavo, Disklaf.
2. Lexus ja Kadri Griðakov, 53 p, MR
3. Estrellest Hurmuri Hundiin ja Anu Oks, 79 p, R
4. Heleros Desperado ja Ülle Tõnus, 60 p, MR

KK eksam 03.07.2012

KK eksam toimus 03. juulil kell 18.00 Ipsoni koolitusplatsil.

Kohtunik Mari Ojarand

Eksamil osales 14 koera

Keila Karikas Tulemused

 

Klass

Koera nimi

tõug

Omanik/ Koerajuht

Kokku

järk

tulemus

koht

ALG

Wildfinn   Carezzevole Bionda romagna   veekoer Karoliina   Kansi

183,5

I

SK-alg

1

ALG

Ridon   Hennet Gwen Stefani berni alpi   karjakoer Tiia   Pärn/Markus Pärn

175,5

I

SK-alg

2

ALG

Meiepere   Golden Right kuldne   retriiver Rando Komi

175

I

SK-alg

3

ALG

Finfair   Loch Carron gordoni   setter Raili   Jaani & Kristjan Essenson/ Raili Laani

148,5

III

SK-alg

4

ALG

Grete rottweiler Mario   Rinaldo/Kätri Keerd

134

III

SK-alg

5

ALG

Muki tõuta Andres   Võsa

126

III

SK-alg

6

ALG

Edenbridge Very Expected Murrieta inglise setter Eva-Liisa Salin

110

 III

SK-alg

 7

ALG

Gran   Fortuna Ancell vana-inglise   lambakoer Mari   Tobias

97,5

ALG

Posse newfoundland Kaili Penu

disklahv

AVA

Estrellest   Hurmuri Hundiin saksa   lambakoer Anu Oks

166,5

I

Sk-ava

1

AVA

Escort of   White-Energy šveitsi   valge lambakoer Pille Kask

153,5

II

SK-ava

2

AVA

Alexa belgia   lambakoer malinois Tatjana   Fjodorova

151

II

SK-ava

3

AVA

Eaglemount   Maya Bernadetta cane corso Livia Kask

92

VÕI

Amely belgia   lambakoer malinois Galina   Filina

234

II

SK-või

1

VÕI

White Gold   Dream Bonny šveitsi   valge lambakoer Mihkel   Rikas ja Margot Luukas/ Mihkel Rikas

218,5

III

SK-või

2

VÕI

Mona segavereline   amstaf Janne   Koots

198,5

III

SK-või

3

VÕI

Lord   Garold ida-euroopa   lambakoer Aire   Allpere

172

EVÕI

Quickstep   Of Skyrocket ungari   lühikarvaline linnukoer Marika   Kuusman ja Annika Kuklase/ Marika Kuusman

262

I

SK-evõi

1

EVÕI

Asko hovawart Greta   Rüütel

185,5

 22.04.2012 SK & KK Tulemused

SK Tulemused

Koera   nimi

tõug

Omanik/   Koerajuht

punktid

Hinne   järk

Tulemus

koht

Margman Yamaica SLK Maire Õunmaa

180,5

I

SK
Alg

1

Meiepere Golden Light Kuldne retriiver Rando Komi

172,5

I

SK
Alg

2

Reval Dream Zagadka Labradori retriiver Karin Aidla

166,5

I

SK
Alg

3

Grete Tõutu Mario Rinaldo/         Kätri Keerd

157,5

II

SK
Alg

4

Ridon Hennet Gwen Stefani Berni alpi karjakoer Tiia Pärn/ Markus Pärn

149,5

II

SK
Alg

5

Ridon Hennet Flute Berni alpi karjakoer J. Vendelin ja R. Suits/ Jelena Vendelin

144,5

II

SK
Alg

6

Malet Park Paprika Siledakarvaline retriiver Regina Suup

133,5

III

SK
Alg

7

Muki Tõutu Andres Võsa

128,0

III

SK
Alg

8

Idavir Star Beauty of Winter Kuldne retriiver Tatjana Zamorskaja

124.5

III

SK
Alg

9

Luna Tale Joy Border collie Julia Saarestik

184,5

I

SK
Ava

1

Lord Garold Ida-Euroopa lambakoer Aire Allpere

183,0

I

SK
Ava

2

Estrellest Hurmuri Hundiin SLK Anu Oks

170,5

I

SK
Ava

3

Eaglemount Maya Bernadetta Itaalia corso Livia Kask

135,0

III

SK
Ava

4

Terra Antyda Amazing Kuldne retriiver Signe Metsla/         Susanna Metsla

110,0

III

SK
Ava

5

White Gold Dream Bonny šveitsi valge lambakoer M. Rikas ja M. Luukas/ Mihkel Rikas

236,0

II

SK
VõI

1

Cossaks Zelda Power Austraalia karjakoer K. Lassmann ja L. Mehikas/                 Karin Lassmann

219,0

III

SK
Või

2

KK Tulemused

Koera   nimi

tõug

Omanik/   Koerajuht

punktid

Hinne   järk

Tulemus

koht

Heleros Hekla SLK Enely Öeren

90

VH

KK-1

1

Alagnessa SLK Mare Milk

89

H

KK-1

2

Heleros Wolf – Werrari SLK I. Ja S.   Soots/            Ilona Soots

84

H

KK-1

3

Jewelhope Jesse James Kuldne retriiver Andrus Mitt

78

R

KK-1

4

Legrant Land Campary Flox Dobermann Liisa Zjabrikova

76

R

KK-1

5

Reval Dream Zagadka Labr. retriiver Karin Aidla

75

R

KK-1

6..7

Yacheero’s Ramona Rhapsody Dobermann R Kaus

75

R

KK-1

6..7

Amely malinois Galina Filina

89

H

KK-3

1

Estrellest Cherry- Centurion SLK L.Garus

76

R

KK-3

2

Dion´s AB Kiona AMB Anu Kull

68

MR

Heleros Desperado SLK Ülle Tõnus

62

MR

Flutwelle Nicko SLK Riina Kitsing

56

MR

Võistlused 2012

Keila Koerasõprade Klubi IPSON korraldab 2012.aastal järgmised ametlikud võistlused:

22.aprill 2012 KK võistlus

22.aprill 2012 SK võistlus

19.mai 2012 SK võistlus Keila Karikas 2012

15.september 2012 KK Eesti Meistrivõistlused 2012